nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Depolama

Depolama Hizmeti: Depolama Hizmetleri taşınma ya da tadilat gibi sebeplerden dolayı belirli bir süreliğine eşya deposu kiralamak isteyenler için sunulan ev ofis eşyası depolama hizmeti fabrika depolama fuar depolama ağır makına depolama restorant yada kafe malzemelrının depolanması mağaza depolama atölye depolama içn hazır depolama çözümdür.

KOLAY DEPO NEDİR?
KOLAY DEPO, kişilerin kurumların sahip oldukları varlıkları güvenle ve kolayca depolayabilmelerine olanak sağlayan bir eşya depolama sistemdir.
Abonelik işlemiyle çalışır.
4 Ayrı boyutta KOLAY KUTU vardır.
Eşyalar Kişilerin/kurumların evinden/ofisinden KOLAY DEPO tarafından alınır.Abone, eşyaları kendisi de depoya getirebilir.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR? Abonemiz olmak istediğini bildiren eşya depolama,lastik saklama,depolama hizmeti almak isteyen kişiler/kurumlar ile randevulaşarak eşyanın bulunduğu adrese uygun KOLAY KUTU ( eşya deposu ) gönderilir.
Abonemiz olmak isteyen Kişi/Kurum eşya depolama,lastik saklama,depolama hizmeti almak için eşya depomuza gelebilir.
ÜCRETSİZ olarak 3 ayda bir kez abonemiz KOLAY KUTU (eşya deposu )’sunu belirlediği adrese** getirebilir. *Kutu ve abonelik tipine göre değişiklik gösterebilir. **İstanbul Belediye Sınırları İçinde(Adalar Hariç)
Eşyalar kişilerin/kurumların evinden/ofisinden KOLAY DEPO tarafından alınır.Abone eşyaları kendisi de depoya getirebilir.
Arzu ederse, abonemiz sınırsız olarak KOLAY DEPO tesisine, her gün 08:00-20:00 arası gelerek KOLAY KUTUSU’suna ulaşabilir.
KOLAY KUTU, Abonemizin gözünün önünde kilitli ve mühür ile azami güvenlik altında kapatılarak kutunun (eşya deposu) anahtarı kendisine teslim edilir.

KİMLER KULLANIR? Evinde/işyerinde mekan daraltan eşyaları KOLAY KUTU’sunda sigortalı saklayarak kendine yer açmak isteyenler, KOLAY KUTU kiralayarak evini/işyerini en uygun fiyata büyültmek isteyenler.
Eşyalarını depolamak isteyenler.
İhtiyacı olduğunda kolayca almak isteyenler.
Evini/işyerini KOLAY KUTU kullanarak daha kullanışlı hale getirmek isteyenler.
Evlerinde gereksiz yer kaplayacak eşyalarını güvenle eşya deposunda saklamak isteyenler.

kolaydepo