nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Gemlik evden eve nakliyat

Gemlik evden eve nakliyat

Bursa Gemlik evden eve nakliyat olarak sizlere ev eşyası taşıma konusuda hizmet sunan firmamız bursanın bir çok ilçesinde hizmet sunduğu gibi gemlikte’de sizlere ev eşyası taşıma ve eşyası depolama hizmeti sunmaktadır.Bursa Gemlik evden eve nakliyat işlerimizde son model araçlarımız tam donanımlı  kadrollarımız ile 7/24 kesintisiz nakliye hizmet vermekteyiz.Sizlerde Bursa içerisinde veya Bursa’dan Türkiye’nin neresinde taşınırsanız taşının firmamız ile yapacağınız görüşme ile nakliye talebi başlatabilirsiniz.Evden eve nakliyat konusunda deneyimli ve eğitilmiş personelimiz ile son derece güvenilir ekonomik bi taşıma hizmeti sunmaktadır.Başta Bursa,İstanbul,Ankara ve İzmir olmak üzere haftalık düzenli olarak kargo seferlerimiz vardır.
Bursa’da ev eşyası depolama konusunda sizlere güvenilir depolarında hizmet veren firmamız kolay depolama hizmeti ile eşyalarınız sizin gözetiminiz altında kutulara yerleştirilerek mühürlenip antrepolarımızda  depolanmaktadır. Sizde evden eve nakliyat ve lojistik hizmeti almak istiyorsanız 444 55 15 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.Eşyalarınıza en uygun ambalaj malzemesini evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

bursa uğur nakliyatgemlikbursaevdenevenakliyat
Gemlik. Marmara Denizi kıyısında bulunan, Bursa’nın bir ilçesi.
Gemlik’in üç tarafı kısmen ihtiyarlamış tek ve sıradağlarla kuşatılmış olup yalnız batısı Marmara Denizi’ne doğru açıktır. İznik Gölü’nden gelen Karsak Deresi Gemlik’i ikiye bölmüştür. Kuzeyden Samanlı Dağlarıyla güneyden Katırlı Dağları’nın batıya doğru uzantıları Gemlik Körfezi’ni kapalı bir havza haline sokmuştur. Samanlı Dağları’ndan ayrılan bazı kollar kıyıya dik bir şekilde inerek sivri burunlar oluşturmuştur. Şehrin nüfusu 2011 yılında 94.000 idi.
Bursa’nin limanı olan Gemlik aynı zamanda Bursa’nın merkez ilçelerinden biridir.

Gemlik, Bursa civarında kurulan en eski kenttir. Tarihi MÖ 12. yüzyıla kadar uzanır. Efsaneye göre Gemlik’e ilk olarak Herkül’ün geldiği ve buraya kaybolan arkadaşı ‘Syrus’un adını verdiği söylenir. Daha sonra MÖ 630′da Milet’ten gelen kolonilerce Kios adıyla yeniden kurulur. Daha sonra MÖ 556′da Lidya’lıların eline geçen bu kent, MÖ 499′da Perslerin eline geçmiş, MÖ 466′da Delos Konfederasyonu’na katılsa da MÖ 412′de yeniden Perslerin eine geçmiştir.
MÖ 334′te Büyük İskender’in eline geçen, daha sonra MÖ 301′de Büyük İskender’in eski komutanlarından Lysimakhos’un ve MÖ 281′de onu Korupedion savaşında yenen 1. Selevkos’un eline geçen kasaba, MÖ 280′de Bitinya Krallığı’nın korumasında bağımsız bir kent devletine dönüşmüş ve Roma’yla birlikte Makedonya Krallığı’na karşı ittifak kuran Etolya Birliği’nini müttefiği olması nedeniyle MÖ 202′de Makedonya Kralı V. Filip tarafından ele geçirilip yağmalanmış ve kayınbiraderi Bitinya Kralı 1. Prusias’a verilerek bağımsızlığına son verilmiştir. 1. Prusias buranın adını Prusias ad Mare (Denizdeki Prusias) olarak değiştirmiştir. MÖ 89-MÖ 85 ve MÖ 73 – MÖ 71 arasında Pontus Kralı (Büyük) 6. Mithridates’in işgalinde kalan kent, MÖ 74′te Bitinya Krallığı’yla birlikte Roma Cumhuriyeti’ne (sonradan imparatorluk) geçmiştir.