nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Harmancık evden eve nakliyat

Harmancık evden eve nakliyat

Firmamız Harmancık evden eve nakliyat işlerinde son model araçları ve uzman ekipleri ile sizlere ev eşyası taşıması konusuda son derece titiz güvenilir bir hizmet sunmaktadır.Evden eve nakliyat harmancıkta sizlere özel olarak dizayn edilmiş kapalı çelik kasa araçlarımız ile ev eşyalarınız güvenli araçlarımızda taşıma hizmeti vermektedir.Harmancık nakliye 7/24 saat kesintisiz 444 55 15 çağrı merkez numaramız ile sizlere hizmet sunmaktayız..Uzman kadromuz tarafından eşyalarınız demonte edilerek özel olarak paketlenir ve darbelere karşı koruma altına alınır.Aynı şekilde yeni eve taşınan eşyalar tekrar yeri yerine yerleşirilerek mobilyaların montajı yapılır beyaz eşya ve avizeler bağlatıları yapılarak eviniz oturmaya hazır bir hale getirilir.Evden eve nakliyat ve lojistik hizmetlerinizde Bursa başta olmak üzere yurdun her noktasına hizmet sunmaktayız.Harmancık eşya taşımalarında uzman ekiplerimiz ve son model araçlarımız ile sizlerin beklentilerini karşılamaktayız.Ev eşyalarınız taşınmasında kullanılan ambalajlama malzemesi ve cam kırılacak eşyaların toparlamasında kullanılan karton kolilerimiz ile eşyalarınızı hjiyenik ve titiz bir taşınma yapmaktayız.

Harmancık nakliye firmaları arasında hizmet veren firmamız ev eşyalarınızı taşınmasında eşyalarda oluşacak bir hasar esnasında küçük bir ihtimal olsa bile eşyalarınızı 25.bin değerinde taşıma sigortası yapılarak eşyalarınız güvence altına almaktayız.
harmancık-2Harmancık, Uludağ’ın güneyinde, yüksek yaylalar arasında yer alır. 1987 yılında ilçe olmuştur.1973 yılında belediye olmuştur.Harmancık merkez daha önceleri köy iken adı Çardı köyüdür.En yakın mahallesi Ece ve Kepekdere (Mahmutlar)mahalllesidir.Mahalleri genelde ilçe merkezine 1 ila 10 km uzaklıktadır. Bursa, Balıkesir ve Kütahya il sınırlarının birleştiği yerdedir. Komşuları Dursunbey (Balat) (Balıkesir), Tavşanlı (Harguş) (Kütahya), Orhaneli (Adranos) (Bursa) ve Keles (Bursa)’tir. Rakımı 650 m, yüzölçümü 38.928 hektardır.lçe, bir merkez belediye ve 27 köyden oluşur 8.000 nüfuslu ilçede halkın büyük çoğunluğu tarım ile uğraşır. İş olanaklarının kısıtlılığı nedeniyle sürekli dışarıya göç veren bir ilçedir. İlçe nüfusu, Bursa nüfusunun binde beşini oluşturur.
İlçenin nüfusu 2008 genel nüfus sayımına göre 8.156′dır. Bunun 4.188′i ilçe merkezinde, 3.968′i ise kasaba ve köylerde yaşamaktadır.
İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; ? belde, ? köy ve ? mahalleden oluşmaktadır.İlçe Osmanlılar’ın fethine kadar Doğu Roma/Bizans İmparatorluğu’nun bir parçası olmuş, 1261’den sonra Bizans’a bağlı bir tekfurluk tarafından yönetilmiştir. İlçeye 2 km uzaklıkta bulunan Kepekdere köyü (mahalle olmuştur)yakınlarında değirmen önü mevkiinde sulama kanalı açılması sırasında MÖ 3000 yıllarına ait Gaga ağızlı testi bulunması Harmancık tarihinin en az 5000 yıllık bir tarihe sahip olduğu kanaatini güçlendirmiştir. Geçmişte Harmancık nahiye merkezi olan köyün adı Çardı idi. Nahiyenin tamamına Harmancık denilmekteydi.
Harmancık’ın, tarihte müslüman olup Osman Gazi’nin hizmetine giren Harman-kaya tekfuru Köse Mihal ile hiçbir ilgisi yoktur. Yıllarca bazı araştırmacılar tarafından hatalı bir şekilde Harmancık’a Harman-kaya denmiştir. Harman-kaya, bugün Bilecik il sınırlarında İnhisar ilçesine bağlı Harman köy’dür. Köse Mihal’in kabri buradadır. Tavşanlı-Harmancık yolu üzerinde Merkezyeniköy yakınlarında bulunan ve halk arasında “Köse Kalfa” olarak bilinen mezar ise “Köse Hasan Dede” adında bir tekke şeyhine aittir. Osmanlıca haritalarda burada “Köse Halife Tekkesi” adında bir tekkenin olduğu görülür. “Köse Hasan Dede” yani “Köse Halife-Kalfa”, isim benzerliğinden dolayı “Köse Mihal” ile karıştırılmıştır.
Doğu Roma İmparatorluğu’ndan beri Adranos (Orhaneli) kazasına bağlı Harmancık nahiyesi iken 1868-1882 yılları arasında bir süre Bursa’ya bağlı kaza/ilce yapılmış, bir süre de Gökçedağ nahiyesi (bugün Dursunbey ilçesine bağlı) ile birlikte Adranos× kazasına bağlı nahiye yapılmışlardır. 1882′de yeniden eski haline döndürülerek Harmancık ve Gökçedağ, Orhaneli kazasına bağlı nahiye yapılmıştır. 1882’de Orhaneli yeniden kaza statüsüne geçti ve Harmancık nahiyesi yeniden Orhaneli’ne bağlandı. 1987’de Harmancık ilçe statüsünü kazandı.