nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
İnegöl evden eve nakliyat

inegöl evden eve nakliyat

İnegöl evden eve nakliyat hizmetlerimizde son model kapalı çelik kasa araçlarımız ile sizlere İnegöl’den yurdun her tarafına taşıma hizmeti sunmaktayız.Evden eve nakliyat İnegöl hizmetlerimizde uzman ekiplerimiz ve hiç kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile ev eşyalarınız özenle paketleyip evinize taşıma hizmeti yapmaktayız.Ev eşyalarınız firmamız tarafından sigortalama hizmetini ücretsiz olarak alarak bütün eşyalarınız sigortalanarak her hangi oluşabilecek bir zararda karşılamaktadır.İnegöl evden eve nakliyat hizmetlerimiz’de 7/24 aktif olan çağrı merkezi hattımız ile sizlere nakliye ve lojistik ‘te çözüm  sunmaktayız. İnegölün en meşhur mobilyaların güvenli ve kaliteli nakliye firmaları ile taşınmasını sağlayan firmamız sizlere ekonomik fiyat hızlı,güvenilir bir hizmet sunma anlayışına sahiptir.Nakliye uzman ekspertizi evinizde ve işyerinizde keşif yaparak size en uygun fiyat ekip taşımada kullanılacak malzeme ve eşyanın kapasitesine uygun araç temin edilerek profesyonel ekiplerimiz tarafından taşınma işlemi başlar.Evden eve nakliyat firmaları seçerken çevrenizden mutlaka tavsiye edilecek nakliye şirketlerini araştırınız.Firmamız sizlere en uygun en kaliteli ve müşteri memnuniyetini esası ile işlerini büyük bir titizlikle yapıyor olmamız.

bursa uğur nakliyat
inegolTürkiye İstatistik Kurumu 2012 yılı verilerine göre İnegöl, 230.000′i bulan nüfusuyla Bursa’nın Merkez ilçeleri dışındaki ilçeleri arasında En Kalabalık İlçesi ve Güney Marmara’nın 2. Büyük Kentidir.
Son Yıllarda Hızla Büyümüş ve Yoğun Göç Almıştır. İnegöl, Bursa’nın güneydoğusunda ve Bursa şehir merkezine (Kestel) 30 km uzaklıktadır. İnegöl, il merkezi Bursa’ya yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.
Günümüzde Büyük bir Sanayi Kenti olan İnegöl, Türkiye’nin 16. Büyük Sanayi Merkezidir. İnegöl Organize Sanayi Bölgesi Türkiye’nin Birçok ünlü Markasını Türk Ekonomisine kazandırmıştır. İnegöl Mobilyası artık Dünya çapında bilinen bir Marka haline gelmiştir. İlçenin Nüfusu 2011 Yılı Verilerine Göre 225.472′dir.
Türkiye’nin Nüfus Açısından en kalabalık ilçelerinden biri olan İnegöl’ün, 1927′de 12.000 olan nüfusu, 1990′da 71.120′ye, 2000′de 105.959′a, 2007′de 130.448′e çıkmıştır. 2008′de Alanyurt beldesinin mahalle olmasıyla nüfus 159.000 olmuştur. Günümüzde, Merkezin nüfusu 180 Bin’in çok çok üzerinde olup toplam nüfusu 250 Bin’e yakındır. Nüfus Bakımından Bursa Merkez İlçeleri Dışında Bursa’nın En Kalabalık İlçesidir.İnegöl, Diğer ilçelerle kıyaslandığında Büyükşehir havası taşıyan bir Kenttir.İnegöl halkı arasında şehrin eski isminin bilinmesine rağmen efsaneler dillendirilmektedir. Şehirin eski ismi “Inek Göl” (yabancı dil teleffuzla). Etimolojik değişimler (yani söylene söylene) sonucu İnegöl adını almıştır. Fakat belediye önünde yapılan inşaatların zemin sondajlarında kabuklu su ürünlerinin kalıntıları çıkmaktadır ki, bu isminin kökeninin gölden geldiği hakkında önemli bir kanıttır. Çünkü Yenice kasabası ile İnegöl arasında bataklık olduğu tarihi kayıtlarda mevcut olup, bugün bile bataklı mevkii adında arazi tapuları düzenlenmektedir. Zemin dip suları bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle isminin göl ile ilgili olması kuvvetle muhtemeldir.
Şehrin adının tekfur kızının söylemiş olduğunu iddia edildiği gibi “Ey Ne Göl” ya da “İğne Göl” vs. yakıştırmalar efsanedir. Ancak İnegöl adının Angelacoma’nın bozulmuş söylenişi olduğuna dair iddiaları doğrulayacak bir kaynak (kitabe-mezartaşı vs.) henüz ele geçirilememiştir.