nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
İznik evden eve nakliyat

İznik evden eve nakliyat

Firmamız İznik evden eve nakliyat hizmetlerinde uzman ekipleri ve son model araçları ile sizlere ev eşyası taşıma konusuda son derece titiz ve güvenilir bir hizmet sunma garantisi vermektedir.İznik evden eve nakliye işlerinizde özel olarak tasarlamış olduğumuz ambalajlama malzemesi ve eşyaların daha hijyenik bir şekilde taşınmasını sağlaya bilmek için strechle eşyalara uygulanarak eşyaların daha hijyenik taşınmasını sağlamaktayız.İznik evden eve taşımacılık‘ta ekonomik nakliye fiyatlarımız ve üst düzeyde çalışan ekiplerimiz ile müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı başarmışız.İster ev eşyası ister ofis eşyalarınız isterseniz fabrika,bank,kurumsal olarak nakliye hizmeti vermekteyiz.Sizde İznik’de evden eve nakliye veya lojistik hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.İznik nakliye işlerimizde eşya taşınması özenli ve dikkatli yapan firma olan Uğur nakliyat sizlerin beklentilerinizi karşılamak için özmal araçları ve uzman ekipleri ile İznik evden eve nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir nakliye hizmeti vermektedir.Ev eşyalarınızı taşınması kadar paketlemesinde  önemli bir husustur. Eşyalarınızı paketlemesinde her taşıma için tek seferlik kullanılan ambalajlama malzemesi ile eşyaların temiz hijyenik ve güvenilir bir şekilde taşınması sağlamaktayız.
iznik-evden-eve-nakliyatİznik’te ilk yerleşimin MÖ 2500 yıllarına uzandığı sanılmaktadır. MÖ 7. yüzyıl öncesinde burada kurulan yerleşime ‘Helikare’ denmekteydi. Makedonya İmparatoru Büyük İskender’in generali Antigonus tarafından MÖ 316 yılında kent Antigoneia adını almıştır. İskender’in ölümünden sonra Antigonus ile general Lysimakhos arasındaki savaşı kazanan Lysimakhos kente, Antipatros’un kızı olan eşi Nikaia’nın adını vermiştir. MÖ 293′te Bithynia Krallığı’na bağlanan kent, önemli mimari yapılarla süslenmiştir. Bir süre Bithynia Krallığı’nın başkenti olan Nikaia daha sonra Roma’nın önemli bir yerleşimi olarak varlığını sürdürür.
325 yılı yazı başında Hıristiyanlık için çok önemli olan Birinci Konsül, İznik’de toplanmıştır. İmparator I. Konstantin’in da katıldığı toplantıda Hristiyanlıkla ilgili yortu günleri ve Nikaia Kanunları adı ile bilinen 20 maddelik metin bu Konsülden sonra kabul edilmiştir. 787 yılında İznik Ayasofya’sında VII. Konsül toplandı.Ayrıca VI. Haçlı Seferi sonucunda Bizans İmparatorluğu İstanbul’u kaybedince İznik’te Bizans Hanedan üyeleri tarafından İznik Latin İmparatorluğu kurulmuş ve bu imparatorluk daha sonra İstanbul’u fethederek Bizans İmparatorluğu’nu yeniden kurmuştur.
İznik, Selçukluların ve Osmanlıların da başkenti olmuştur. İznik 1331 yılında Osmanlı orduları tarafından ele geçirilmiştir. Osmanlı idaresinde İznik, sanat, ticaret ve kültür merkezi oldu. Orhan Gazi Medresesinde birçok ünlü ders verdi. Davud-u Kayseri, Ebul Fadıl Musa, Eşrefoğlu Abdullah Rumi gibi ünlü tasavvuflar İznik’te yaşadı ve eserler verdi. Osmanlı döneminin ilk cami, medresesi ve imareti İznik’te inşa edildi.
14., 15. ve 16. yüzyıllarda İznik bir sanat merkezi olmuş, dünyaca ünlü çini ve seramikler burada üretilmiştir.İlçenin nüfusu 31.12.2011 adrese dayalı nüfus sayımına göre 44.010′dur. Bunun 22.661′i şehir merkezinde, 21.349′u ise kasaba ve köylerde yaşamaktadır.
İlçe olarak, merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; 2 belde, 37 köy ve 7 mahalleden oluşmaktadır. İlçe, kuzeyde Yalova’nın Altınova ve Kocaeli’nin Karamürsel, Gölcük ve Başiskele, kuzeydoğuda Sakarya’nın Pamukova, doğuda Bilecik’in Osmaneli, güneyde Yenişehir, güneybatıda Gemlik ve batıda Orhangazi ilçeleriyle çevrilidir.