nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Keles evden eve nakliyat

Keles evden eve nakliyat

Firmamız Keles evden eve nakliyat işlerinde ekonomik fiyat ve uzman kadrollarımız ile kusursuz hizmet garantisi vermekteyiz.Evden eve nakliyat Keles taşımalarımız ev eşyalarınıza taşıma sigortası ve firma garanti sözü ile eşyalarınız güvenli ellerde taşıma hizmeti sunmaktayız.Keles lojistik alanımız geniş araç özmal olarak ve sözleşmeli araçlarımız ile yurdun her yerine taşıma hizmeti sunmaktayız.Bursa Keles ev eşyası depolama hizmetimiz 1250 m2 alanda eşyalarınız 7/24 güveli depolarımızda barınmaktadır.Keles ev taşıma hizmetlerimizde sizlere daha iyi hizmet vermek için amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eşya taşımasında kaliteli ve titiz bir hizmet sunmaktayız.Keles nakliye şirketleri olan Uğur nakliyat bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir hizmet hijyenik ve titizlik içerisinde eşya taşımacılığını sağlamaktayız.

keles evden eve nakliyat
Keles, Bursa ilinin, şehir merkezine 61 km uzaklıktaki bir ilçesidir. Doğu ve kuzeydoğuda İnegöl ilçesi, güneydoğuda Kütahya’nın Domaniç ve Tavşanlı ilçeleri, kuzeyde merkez ilçe, batıda Orhaneli ilçesi ile çevrilidir. İlçenin yüzölçümü 640 kilometrekare, rakımı 1.050 metre civarındadır.
Keles Deresi vadisinde kurulmuştur. Keles Deresi, Uludağ-Eğriöz Dağları arasındaki platoyu yaran Kocasu Çayı’nın bir koludur. Batıdan Hüseyin Alanı Geçidi ile Bursa’ya, doğudan Tepel Geçidi ile İnegöl’e bağlanır.İlçede sanayi kuruluşu yoktur. Son yıllarda süt işleme tesisleri merkez ve köylerde kurulmaya başlanmıştır. İlçede Keles Linyitleri Başmühendisliği’ne ait linyit kömürü ocağı bulunmaktadır. Verimsiz olan bu işletme sürekli zarar etmektedir. Bölgenin doğal yapısına telafisi mümkün olmayan zararlar vermiştir.
İlçede Sanayii gelişmediği için Keles ilçesi, Sanayi Kentleri Bursa ve İnegöl’e Yoğun göç vermektedir. Halk tarım ve hayvancılık gelirlerinin yanında Bursa ve diğer illere mevsimlik işçilik için çalışmaya gitmektedirler.
Haydar ve Belenören (Hereke, Heracles) köyü yakınlarında doğal sıcak su kaynakları bulunur ancak turizme yönelik tesisler yapılmamıştır. Harmancık, trekking, kamp ve avcılık için uygun bir bölgedir.