nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Mudanya evden eve nakliyat

Mudanya evden eve nakliyat

bursa uğur nakliyat

Bursa evden eve nakliye işlerimizde geniş araç filomuz ve uzman ekiplerimiz ile sizlere ev eşyası taşıması konusunda son derece titiz ve hasas davranmaktadır.Özel olarak kapalı çelik kasa ile evden eve nakliyat için tasarladığımız nakliye araçlarımız ile sizlere ev eşyası taşımasında son derece güvenilir araçlarımız ve uzun yol alabilecek ve hasassiyeti yüksek olan körüklü süspasiyon sistemleri ile ev eşyalarınız sıfır hasar ile taşınmaktadır.Mudanya evden eve nakliyat ev eşyalarınız taşınmak istemeniz dahilinde sadece yapmanız gereken firmamız tarafından ücresiz ekspertiz hizmet veya 444 55 15 çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşarak 7/24 kesintisiz hizmet alabilrisiniz.Ev eşyalarınız firmamız tarafından özel olarak tasarlanmış ambalajlama malzmesi ile bütün eşyaların paketlemesini elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.Evinizdeki bütün eşyalarınız Anadolu sigorta tarafından minimum 25.bin tl değerinde değerlendirelerek taşıma sigortasi yapılmaktadır.Mudana evden eve nakliyat‘ta şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız sizlere Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmet sunma garantisi vermektedir.

Ucuz fiyat veren nakliyecilerin vaatlerine inanmayınız.! Ucuz taşıma fiyatı veren nakliyeciler işi bilmeyen eleman ve ambalaj malzemesi kullanmaz.Çalışanlarımızın evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle oryantasyon daha sonra ise hizmet kalitesinin yükseltilmesine yönelik olarak görev başı eğitim sürecinden geçerek görevlerinin başına gönderilir.Nakliye uzman ekspertizi evinizde ve işyerinizde keşif yaparak size en uygun fiyat ekip taşımada kullanılacak malzeme ve eşyanın kapasitesine uygun araç temin edilerek profesyonel ekiplerimiz tarafından taşınma işlemi başlar.Uzman kadromuz tarafından eşyalarınız demonte edilerek özel olarak paketlenir ve darbelere karşı koruma altına alınır.Aynı şekilde yeni eve taşınan eşyalar tekrar yeri yerine yerleşirilerek mobilyaların montajı yapılır beyaz eşya ve avizeler bağlatıları yapılarak eviniz oturmaya hazır bir hale getirilir.Bursa Uğur evden eve nakliyat eviniz ve iş yerinize ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.Ekspertiz talepini ücretsiz bir şekilde oluşta bilirsiniz.

mudanaya-evden-eve-nakliyat
İlçenin tarihi milattan önce 7. yüzyıla dayanır. İlk adının Myrlea olduğu bilinmektedir. 12 İyon şehir devletinden olan Gemlik ve Erdek’in de kurucusu Kolofonlular tarafından kurulmuştur. Zaman zaman işgale uğrayan şehir, Makedonya Hükümdarı 5. Filip (Philippos) tarafından yıkılmış ve yerine, Apameia adı ile yeni bir şehir inşa edilmiştir. Bu şehir de işgale uğramış ve imar edilerek Montania adını almıştır. Mudanya adının buradan geldiği sanılmaktadır.
Mudanya, 1321 yılında Orhan Bey tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmıştır.
Mudanya Kasabası, Mondros Mütarekesi’nden sonra, önce İngiliz istilasına uğramıştır. Fakat Jandarma Onbaşısı Şükrü Çavuş’un İngiliz Deniz Piyadesi’nin çıkartma yaptığı iskelede İngiliz Ordusundan bir binbaşı ile bir eri öldürmesi üzerine bu işgal bir gün bile sürmemiştir. 25 Haziran 1920’de gerçekleşen bu olaydan 11 gün sonra İngiliz ordusunun yerini Yunanlılar almıştır. Düşman işgali altında 2 yıldan uzun süre kalan Mudanya, 12 Eylül 1922 günü Yunan işgalinden kurtulmuştur.
Türk Kurtuluş Savaşı’nı sona erdiren anlaşma 3-11 Ekim 1922 tarihleri arasında yapılan konferans sonucunda Mudanya’da imzalanmış ve Mudanya Mütarekesi adını almıştır.1893 yılı Osmanlı nüfus sayımına göre Mudanya’da yaşayan kişi sayısı 16.683 kişiydi. Bunların büyük çoğunluğu (%71) Rumlardan oluşmaktaydı (11.757 kişi). Mudanya’daki Türk nüfusu ise 4.891 kişiydi (%29). Rum nüfus 1924 mübadelesinden sonra Yunanistan’a göçmüş, Halkidiki yarımadasında Nea Moudania (Νέα Μουδανιά, Yeni Mudanya) yerleşimini kurmuştur.
Mudanya ilçesinin nüfusu 2009 genel nüfus sayımına göre ise 68.954′dur. Bunun 35.000′i ilçe merkezinde, 19.149′i kasaba ve köylerde, 14.805′i ise Güzelyalı semtinde yaşamaktadır.
İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; 1 semt, 33 köy ve 11 mahalleden oluşmaktadır.