nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Mustafakemalpaşa evden eve nakliyat

Mustafakemalpaşa evden eve nakliyat

Bursa evden eve taşımacılık sizlere ev eşyası taşıma konusunda deneyimli ve tam bilgili taşıyıcı elemalarımız  evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.Bursa Mustafakemalpaşa ‘da evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız gereken sadece bizim iletişme geçmeniz ve taşıma talebi oluşturmak.Taşınma talebi sonrasından sizlere uzman ekspertizimiz eşyalarınıza keşif yaparak size en uygun ve en kaliteli hizmet sunmak için planlama yapmaktadır.Bu planlama sonucuda ne tür bir araç ve ne kadar malzeme eleman sayısını belirleyerek sizlere en kaliteli ve en doğru planmaya yaparak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.Mustafakemalpaşa evden eve nakliyat ev eşyalarınıza zarar gelmesini istemiyoruz ve sizlere ücretsiz olarak taşıma sigortasi yapmaktayız.Sizin sadece yapmanız gereken eşyalarınız değerini bize bildirmenizdir. mustafakemalpasa-bursa Firmamız 1982 yılından beri evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde profosyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bursa bölgesinde şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri ile sizlere kusursuz bir taşınma vaat etmekteyiz. Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman günceli takip ederek, son teknolojiyi kullanarak, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile birlikte ve son model araçları ile sizlere sunan firmamızın tek önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur .Firmamız müşteri memnuniyeti, titizlik, güven ve dürüstlüğe önem vermektedir.Eğer sizde ev eşyası taşıma ve lojistik hizmeti almak istiyorsanız ve bu hizmeti alırken UĞUR NAKLİYAT hizmet kalitesinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 444 55 15 telefonumuzdan bizlere ulaşmak.

bursa uğur nakliyat
Mustafakemalpaşa, Bursa iline bağlı bir ilçedir. Uluabat Gölü kıyısında bulunan Mustafakemalpaşa ilçesi; doğusunda Orhaneli, güneydoğusunda Büyükorhan, güneybatısında Balıkesir’in Kepsut ve Dursunbey, batısında Balıkesir’in Susurluk, kuzeyinde Karacabey ve Uluabat Gölü, kuzeydoğusunda merkez ilçe ile çevrilidir. Denizden yüksekliği 25-40 metredir. Bursa şehir merkezine uzaklığı 82 kilometredir. Akdeniz iklimi özelliklerini taşır.100 binden fazla kişinin yaşadığı Mustafakemalpaşa, 1 belediye, 6 belde, 104 köyden oluşur.Eski adı Kirmasti Kremastre olan ilçede Hitit Uygarlığı, Bitinya Krallığı hüküm sürmüş; Miletopolis adında bir yerleşim kurulmuştur.M.S. 300’de psikoposluk merkezi olan kent, Romalılardan sonra sırayla Bizans, Selçuklu ve Karesioğulları yönetimine geçmiştir.Kirmasti adını Bizans döneminde kasabanın kadın yöneticisi olan Kirmastorya’dan aldığı sanılmaktadır. 1336’da Osmanlı topraklarına katılmıştır. Balkanlar’daki ve Kafkas’yadaki karışıklıklardan kaçan Arnavutlar ve Çerkesler ilçe nüfusunun içinde önemli yer teşkil eder. Öyle ki 20. yüzyılın başında(1909-1916 yılları arasında) bölgede Arnavutlar ve Çerkesler arasında çeşitli çatışmalar yaşanmıştır. 2 Temmuz 1920‘de Yunan işgaline uğramış, 14 Eylül 1922 tarihinde işgalden kurtarılmıştır.1909 da; 3 Cami, 5 Mescit, 1 Medrese, 1 Rüştiye,8 İlkokul, 2 Kilise, 2 Hamam, 7 Han, 183 Dükkan, 4 Tabakhane, 2 Boyahane, 3 Dokuma El Tezgahı, 2 Buharlı 1 Atlı 6 değirmeni bulunduğu ilçe; Kurtuluş Savaşı’ndan sonra kasaba meclisi aldığı bir kararla Atatürk’e atıfta bulunarak Mustafakemalpaşa olarak isimlendirmiştir.