nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Nilüfer evden eve nakliyat

Nilüfer  Evden Eve Nakliyat 444 55 15

Bursa Uğur  Nakliyat Nilüfer evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlere ev eşyası taşıma konusunda son derece uzman ve titiz davranmaktadır.Ev eşyalarınız paketlenemesi ve ambalajlaması elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.Nilüfer evden eve nakliyat işlerinde ev eşyalarına uygun granik havalı nalyon patpatlar ile tüm eşyalarınız paketlemesi özenle yapılır.Bursa nilüfer şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmet sunmaktayız.Nilüfer nakliyat olarak tüm ev eşyalarınız özenle paketlenir ve taşınma haline getirlir.Sizde bursa Nilüfer’de evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız 444 55 15 çağrı merkezimizde taşıma talepi oluşturarak taşınma işlemi başlatabilirsiniz.Nilüfer evden eve nakliyat ev eşyası depolama hizmetimizde mevcuttur.Nilüfer evden eve nakliyat hizmetlerimizde sizlere özel çözümler sunan firmamız ev eşyası taşıması konusunda uzman bilgi ve birikime sahiptir.Müşteri memnuniyetini ilke edinen Uğur nakliyat müşterilerini güvenilir bir hizmet sunmaktadır.Nilüfer asansörlü ev taşıma hizmetleri sunan firmamız eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

bursa-nilüfer-evden-eve-nakliyatNilüfer, Bursa’nın, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gemlik, Kestel, Gürsu ile beraber merkez ilçelerinden biridir. Bursa’nın konut ihtiyacını karşılayabilecek toplu konut alanlarıyla yakın zamanda büyük bir gelişme göstermiştir.İlçe, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında Mustafakemalpaşa, Uluabat Gölü ve Karacabey, kuzeyinde Mudanya ile çevrilidir. Denizden yüksekliği 100-150 metredir.Yeni yapılanan bir bölge olması nedeniyle, Nilüfer Bursa’da nüfus artış hızı en fazla olan yerleşim yeridir. İlçe nüfusu 1990-2000 arasında yıllık %13, 2000-2007 yılları arasında yıllık %5,6 gibi büyük bür hızla artmıştır. İlçenin nüfusu 2011 nüfus sayımına göre 365.000′dir. Bunun 324.000′i ilçe merkezinde, 41.000′i ise kasaba ve köylerde yaşamaktadır. İlçe 6 belde, 25 köy ve 25 mahalleden oluşmaktadır.Resim, heykel, tiyatro, fotoğraf, takı tasarımı, ahşap boyama, mum ve sabun yapımı, ebru, mozaik gibi alanlarda halka eğitimin verildiği Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi’nde ayrıca çeşitli konser, sergi, tiyatro, sinema, söyleşi, dinleti gibi etkinliklerde organize ediliyor. İlçe bünyesinde Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Çoksesli Koro, Oda Orkestrası ve Çocuk Korosu, Halk Dansları Topluluğu ve bir Bale Topluluğu çalışmalarını sürdürmekte.