nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Orhaneli evden eve nakliyat

Orhaneli evden eve nakliyat

Orhaneli evden eve nakliyat hizmetlerimizde sizlere ev eşyası taşıması konusuda son derece bilgili ve tercübeli kadrollarımız ile evinizi güvenilir ellerde nakliye hizmet vermekdir.Orhaneli nakliyat olarak eşyalarınız paketlemesi,ambalajlanması,demontesi Uğur nakliyat personeli tarafından yapılarak eşyalarınızın taşınırlır bir hale getirilerek taşıma işlemi başlar.Firmamız ile evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek taşınma talebi oluşturarak uzman ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak evinizdeki eşyaların keşifini yaparak sizlere en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz.Orhaneli ev eşyalarınız depolamasınıda aynı zamanda yapmaktayız.Evden eve nakliyat şehiriçi ve şehirlerarası tüm Türkiye genelerine evden eve nakliyat hizmetinizdeyiz.
orhaneli-evden-eve-nakliye

Orhaneli, Bursa’nın güneyindeki engebeli düzlüklerde yer almaktadır. İlçenin dağlık kesimleri kayın, kızılçam, karaçam, meşe, ardıç ormanları ile kaplıdır. Adırnaz (Orhaneli, Kocasu, Rhyndacos Ρυνδακος, Rhyndacus) çayı ilçeden geçer. İlçe, ılıman Akdeniz iklimi ile Ege ve Marmara’nın kara iklimini taşımaktadır.çenin eski adı olan beyce, burasını avlak olarak kullanan Roma İmparatoru Hadrianus (117-138)’un adından gelir. Doğu Roma (Bizans) döneminde piskoposluk merkezi olan Orhaneli, 1325’de Orhan Bey’in emri ile Turgud Alp (Turvud, Turud >>> Durgut, Durud) tarafından Osmanlı Beyliği’ne katılmıştır. İlce merkezindeki Durdu Bey Camiî’nin adı buradan gelir; mescidin kaybolmuş orijinal vakfiyesine sözlü aktarımla yeniden yazılan vakfiyelerde Turgud adının yanlış okunması yüzünden Durdu diye bilinmektedir.