nakliyat
Uğur Nakliyat Türkiye'nin her ili ve Bursa'nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
evden eve nakliyat

Her şeyin yolunda gideceğini vaat etmekle kalmaz,bunun gerçekleşmesini de sağlarız.

sigortalı nakliyat

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

eşya paketleme

Sadece yapması gerekeni yapmakla yetinmeyi sürekli kendini değiştiren ve geliştiren bir firmayız

eşya depolama

Aklıda soru işareti bırakmak yerine açık sözlülükle iletişim kuran lider firmayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Yıldırım evden eve nakliyat

Yıldırım evden eve nakliyat

Bursa Uğur nakliyat olarak yıldırım evden eve nakliyat taşıma hizmetlerimizde son model araç ve uzman ekiplerimiz ile sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti sunma garantisi vermekteyiz.Ev eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz keşfi yapılarak sizlere en ekonomik fiyat ve kaliteli hizmeti vermek adını ücretsiz ekspertiz hizmeti bursa yıldırım evden eve nakliyat’ta sunmaktayız.Firmamız ile evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için 444 55 15 veya iletişim sayfamiz bizlere talep oluşturak sizlere nakliye hizmeti sunmaya başlanır.Yıldırım evden eve nakliyat işlerimizde son model araçlarımız ve uzman ekiplerimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunma sözü vermekteyiz.Yıldırım nakliyat olarak eşyalarınızı taşınmasında lüks araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.Yıldırım evden eve nakliye işlerimizde kaliteli titiz ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız eşyalarınız taşınması kadar müşteri memnuniyetine’de önem vermektedir.Ekiplerimiz’deki elemanların hepsi deneyimli ve profesyonel`dir. Her işimize ayrı bir özen ve titizlik sergilemekteyiz.Sizin eşyalarınız kendi gözünüzde ne kadar değerliyse bizim gözümüzdede o kadar değerlidir.Sizlere ekonomik ve düzgün bir hizmet sunmaktayız.Bizler her taşıdığımız eşyaya ayrı bir özen gözteririz.Firmamızın ilkeleri; Müşteri memnuniyeti,güvenli taşımacılık,ekonomik taşımacılık ve kaliteli taşımacılıktır.Hassas ve modern bursa asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki amaç, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır
bursa-yildirim-evden-eve-nakliyatAdını Osmanlı padişahı Yıldırım Bayezid’tan alan ilçede, Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi yapı bulunur. En önemlileri Yıldırım Camii, Yıldırım Hamamı (Yeşil Hamam), Yıldırım Medresesi, Yıldırım Darüşşifası, Yıldırım Türbesi, Yeşil Camii, Yeşil Türbe, Emir Sultan Camii, Emir Sultan Türbesi, Emir Sultan Çeşmesi, Berkenet, Zehra Hanım Çeşmesi, Devlet Hatun Türbesi, Darüssaade Ağası Çeşmesi, Ümmügülsüm Çeşmesi, Hünkar Çeşmesi, Beşir Ağa Çeşmesi, Sitti Hatun Mesciti, Türk-İslam Eserleri Müzesi, Cumalıkızık Köyü Camisi, Irgandı Köprüsü, Setbaşı Köprüsü, Boyacıoğlukulluğu Köprüsü, Namazgah semtindeki Namazgâh, Mahfel, Kozaklık Han, Namazgah Camii, Bursa Şehir Kütüphanesi, Teleferik ve bunun gibi yapıtlardır.Uludağ’ın eteklerine kurulmuş Yıldırım ilçesinin doğusunda Kestel ve Gürsu, kuzeyinde Osmangazi ilçesine bağlı Demirtaş Bucağı, batısında Osmangazi ilçesi vardır. Yüzölçümü 399 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 150-155 metredir.
İlçenin güneyinde Uludağ yükselir, kuzeyi düzdür. İlçenin ortasından Bursa-Ankara otoyolu geçer.İlçenin nüfusu 2012 nüfus sayımına 631.482′dir. İlçe dışardan yoğun göç almaktadır. İlçede nüfus olarak çoğunluk Artvin, Posof, Ardahan ve Karslılar yoğun olarak yaşamaktadırlar. Ayrıca yurtdışından Gümülcine, Kırcaali illerinden birçok Türk de Yıldırım’a yerleşmiştir.